יום הולדת בלי מתנפח? פחות..

ימי הולדת לילדים קטנים בגילאי 1-12 הם תמיד סיבה טובה למסיבה, לאחרונה חלק ענק מימי ההולדת האלה לא מתקיימים ללא מתנפח אחד לפחות, אז מה יש בהשכרת מתנפחים שזה כל כך תפס לאחרונה, ולמה?

קודם כל טמפולינות או מתנפחים, זה כיף, כילדים אנחנו תמיד נזכור איך שהיינו כל פעם רואים מזרון או מיטה פנויה והיינו נהנים לקפוץ עליה בלי הפסקה, יש משהו בלקפוץ על מתנפחים שעושה לנו כל כך כיף, בעיקר לילדים.. שאנו בוחרים במתנפחים להשכרה ליום הולדת של הילד או הילדה שלנו אנחנו גורמים לילדים שבאים ליום הולדת לאושר, ילדים אוהבים לקפוץ ולהשתולל והמתנפחים מביאים להם את האפשרות לקפוץ ולעשות בלאגן בלי לעשות חשבון, מה גם, שהשכרת מתנפחים נותן לנו ההורים שקט, אומנם אנחנו חייבים לראות ולהשגיח אבל מתקן מתנפח הוא דבר די בטוח, רוב המתקנים בעיקר לילדים הקטנים הם מגודרים ברשת או בדופן ששומרים על בטיחות הילדים מנפילות, לכן גם שאנו בוחרים בהשכרת טרמפולינה ליום הולדת של ילד קטן תמיד תשימו לב שהמתקן מגודר למניעת נפילות, זה ממש חשוב גם אם אנחנו משגיחים. עוד סיבה לכך שהשכרת מתנפחים תפסה כל כך זה בגלל המחירים הזולים, בשנים האחרונות עולם המתנפחים השתנה לגמרי, בעבר היינו רגילים לראות מתנפחים רק בהיפיניינג או באירוע מיוחד של העיירות ובתי הספר, אך היום המחירים עבור השכרת מתנפחים הם זולים במיוחד ושווה לנו הרבה יותר לשכור מתנפח קטן ליום הולדת, אצלנו תוכלו לדוגמה למצוא מתנפח ביתי להשכרה רק ב-200 ש"ח בלבד, לא שווה להשקיע את המעט הזה ולראות את הילדים שלנו נהנהים וקופצים משמחה?

השכרת מתנפחים - גל הקריוקי

מתי בעצם מספיק רק לשכור מתנפח ומתי יש צורך במפעיל למתקן? קודם כל עליכם לזכור שכאשר אתם שוכרים מתנפח אין אחריות ביטוחית כאשר חס וחלילה ילד נפצע, ככה זה בכל חברה. אבל לעומת זאת אם אתם רוצים להיות מבוטחים מכל הצדדים צריך אופציה של מפעיל, שמה שהוא עושה בעצם זה להשגיח ולתפעל את המתקן, זה אומנם מייקר את המחיר משמעותית אבל זה מביא לכם שקט נפשי.. אבל אם אתם צריכים את המתנפח לכמות קטנה של ילדים יהיה עדיף לשכור את המתנפח ללא מפעיל, זה יחסוך לכם הרבה כסף וגם יאפשר לכם לשמור אתם על הילדים ולחסוך את המפעיל, אופציה בהחלט משתלמת. כיום רוב האנשים ששוכרים מתנפחים קטנים עד לגודל של 5X5 מעדיפים לשכור את המתנפח לבד וללא מפעיל ובצדק, פשוט אין צורך ועדיף לחסוך את הכסף הזה.

מתנפחים יכולים להיות גם כחלק מהפעלה ביום הולדת, יש לא מעט מפעילים שעושים פעילויות לילדים ביחד עם המתנפח ומשלבים משימה או הפעלה מגניבה יחד עם אטרקציה כיפית ושיתוף פעולה עם הילדים, זה דבר כיף וילדים עפים על זה..

השכרת מתנפחים - גל הקריוקי

בחירת סגנון המתנפח לימי הולדת היא הכרחית היום קיים מגוון עצום של מתנפחים וניתן להתאים את המתנפח לסגנון היום הולדת או למה שהילד או הילדה אוהבים, לדוגמא אם היום הולדת היא לילדה חמודה בגיל 5 והיא אוהבת הלו קיטי תוכלו לשכור לה מתנפח של הלו קיטי מותאם במיוחד בשבילה, ובעיקר אם כל היום הולדת היא על הקטע הזה של הלו קיטי אז בכלל זה יקבל חשיבות ומשמעות אחרת, וכנ"ל לגבי כל סגנון שאותו תבחרו ליום הולדת של הילד או הילדה שלכם …

בקיצור, השכרת מתנפחים זה אחלה אופציה לשדרג את היום הולדת זה יוסיף המון כיף ויופי לאירוע, זה יהפוך את האירוע למעניין ולכיפי כך שכולם יוכלו להתחבר אליו ולקחת חלק באטרקציות בו.

התחבר

איפוס סיסמה

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.