איך להיערך לאירוע חורף בעזרת השכרת אוהלים לאירועים​

נקודת התורפה של תחום האירועים קוראת לרוב בחורף ואחד הנושאים הכי רגישים שיכולים להגיע עד למצב של ביטול האירוע הם תנאי מזג האוויר. אמנם אנו חיים במדינה שבה האקלים חמים ונעים אבל בממוצע כ-4 חודשים בשנה החורף מגיע אלינו ואליו מתלווים גם הגשמים. לכן כחלק מאירועי החורף חובה עלינו לצייד את המוזמנים שלנו במחסה מפני הגשם והרוחות והפתרון לכך הוא השכרת אוהל.

לעיתים איננו צופים את תנאי מזג האוויר ולכן איננו מסוגלים לחזות קדימה, לרוב כאשר מתחילים בתכנונים מוקדמים של האירוע מדובר בתקופת זמן ארוכה שאורכת לעיתים גם כמה חודשים ולכן עלינו להיערך לכך בהתאם. במידה והחלטנו לבצע את האירוע שלנו בשטח פתוח הפתרון הטוב ביותר לכך יהיה לפנות לחברה המבצעת השכרת אוהלים לאירועים.

פתרון פשוט ויעיל

האם הוזמנתם לחתונה בחורף ופשוט לא יכולתם להתעלם מהמראה המרהיב בכניסה של האוהל הלבן והמרהיב עטף אתכם בקבלת פנים? כיום כמעט כל גן אירועים מחזיק חברה צמודה שמספקת לו שירותי אוהלים לאירועים. והעלויות לעתים הם לא כמו שחושבים. וחשוב שתדעו שישנם כמה סוגי אוהלים לתחום האירועים שקיימים ולכל אחד יש את היתרונות שלו והוא נועד לשרת סוג שונה של אירוע.

אז לפני שאתם ניגשים ומתחילים לארגן את האירוע שלכם חשוב שתדעו להתאים את סוג האוהל לאירוע שלכם. מרבית האוהלים להשכרה לאירועים קטנים יגיעו לרוב עד מידה 5×12 אוהל מסוג זה יכול להכיל כ-100 מוזמנים, ועל מנת להגדיל את האוהל חברת ההשכרות לרוב יחברו בין כמה אוהלים מאותו גודל על מנת להגדיל את כמות המוזמנים. לרוב אין הגבלה לכמות האוהלים שניתן לחבר אך יש לשים לב לגודל השטח. תמיד מומלץ לצרף מוצרים משלימים לחימום האווירה כגון פטריות חימום להשכרה או תנורי אינפרא.

ישנם אוהלים המסוגלים להתמודד עם רוחות חזקות, אוהלים אלו בנויים לרוב מעמודי מתכת עבים וחזקים, ועשויים מבדי PVC המונעים חדירה של רוחות וגשמים.

השכרת אוהלים לחורף

כמות משתתפים

אז בואו נדייק כי פה בדרך כלל אנחנו עלולים ליפול כשאנחנו מתכננים את האירוע שלנו. אז נניח שיש לנו אירוע של 100 משתתפים בשטח של בניין מגורים, עלינו להביא בחשבון האם גודל המקום מאפשר לנו למקם את האוהל שלנו. ישנם מספר דגשים שעליכם לשים לב אליהם, תחילה האם משטח המקום שעליו אנו רוצים לשים את האוהל הוא אספלט או אדמה \ דשא, ואכן יש לכך חשיבות גדולה מאוד כיוון שאם מדובר באספלט יהיו לכם 2 אפשרויות לקיבוע האוהל. האחת היא באמצעות קדיחת היתדות למשטח, והשנייה היא באמצעות הנחת משקולות. ברוב המקרים נעדיף תמיד למקם את האוהל בשטח עם אדמה רכה.

דגש נוסף: שימו לב שמסביב למתחם ישנם מבנים. דבר זה חשוב מאוד על מנת לצמצם כמה שיותר חדירת מים ומניעת רוחות חזקות העלולות להזיק לאוהל.

לסיכום

השכרת אוהלים לאירועים הם הפתרון היעיל ביותר לאירועי חורף, ולפני שאתם ניגשים לתכנן את האירוע שלכם תמיד תתכננו היטב ותחשבו על הפרטים הקטנים כי זה מה שיקבע בסוף את ההצלחה של האירוע שלכם.

התחבר

איפוס סיסמה

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.