איך לשדרג את המסיבה באופן מיוחד

כיום ישנם המון דרכים לחגוג באמצעות שירים, כמעט בכל אירוע נוכל לראות שישנה מוזיקה שמלווה אותנו לאורך כל האירוע ישנם המון דרכים להשמיע מוזיקה.. דרך נורא מיוחדת ומקורית היא באמצעות מסיבת אוזניות כיום ניתן למצוא חברות רבות שמשכירות אוזניות אלחוטיות המשמשות אותנו למסיבה ובעצם מחליפות את הרמקולים.

תהליך השכרה של אוזניות אלחוטיות הוא פשוט מאוד.
לכל אוזניה בעצם יש שני סוללות שמאפשרות לאוזניה לפעול ללא שום חיבור לחשמל ובכך באמצעות משדר מיוחד המתאים לאוזניות אלחוטיות ניתן לשמוע את אותה מוזיקה באותו זמן בכל האוזניות במקביל כאשר אנחנו בוחרים בהשכרת מסיבת אוזניות אנחנו נקבל משדר שמתחבר לחשמל וממנו יוצא כבל אוקס המתחבר לכל פלאפון או מחשב ומאפשר שמיעה של אותה מוזיקה במקביל בכל אותם אוזניות. ניתן לחבר החל מאוזניות בודדות ועד לעשרות אוזניות במקביל המשמשות למסיבת אוזניות מיוחדת במינה.

ניתן אפילו למצוא היום את המשדר ללא חיבור לחשמל כך שגם בשטח אפשר לעשות מסיבת אוזניות מיוחדת ללא שום צורך להתחבר לשום נקודת חשמל הכל פועל על סוללות.מסיבת אוזניות מאפשרת לעשות מסיבת ריקודים שקטה שרק מי ששם את האוזניות בעצם הצטרף למסיבה ונכנס לאווירה המיוחדת הזאת.

תתפלאו אפילו לשמוע שכיום עושים גם מסיבת קריוקי באמצעות אוזניות! ואיך זה פועל אתם שואלים? באופן פשוט למדי, למשדר אפשר לחבר מיקסר שאליו מחוברים שני מיקרופונים ובכך כל מי ששר בהתאם לפלייבק שמתלווה לשיר כל המשתתפים שומעים באוזניות את מה שהוא שר ממש כמו מסיבת קריוקי מושלמת רק שהפעם היא מיוחדת ושקטה ושכאן אפשר לוותר על השכרת ציוד קריוקי ולעבור לאוזניות.

מסיבת אוזניות להשכרה

כשעושים מסיבת אוזניות ניתן לצרף גם תאורת אפקטים מגניבה שתוסיף המון למסיבה באמצעות השכרת תאורה למסיבות תוכלו להוסיף המון צבעוניות לרחבה.חשוב להבין שהטיפול של אוזניות אלחוטיות הוא פשוט לגמרי ברגע שמדליקים את האוזניה באופן אוטומטי הוא מסתנכרן עם המשדר ובכך לנו אין שום צורך בידע קודם כך שכל אחד ואפילו ילד קטן ידע להפעיל את זה ללא שום בעיה.
מעבר לכך שיש לנו מסיבה שקטה האפקט שנותן לנו מסיבת אוזניות הוא ממש מיוחד ונותן לנו לקבל מסיבה לא רגילה שאנשים רבים יזכרו אותה לטובה לאורך זמן.

האוזניות יכולות להגיע אלינו במגוון צבעים ואפילו אם נרצה ללכת על אירוע בקונספט מסוים, כמו לדוגמא מסיבת יום הולדת לילד בן 5 שנורא אוהב את ברצלונה נוכל לקחת אוזניות בצבעים של כחול ואדום התואמים את צבעי הקבוצה וכמובן בעזרת עוגה ואביזרים תואמים ניתן ליצור מסיבה מיוחדת הכוללת צבע שייחודי למי שחוגג.

גם אם אתם עושים מסיבה עם DJ הוא יכול להתחבר עם הקונטרולר שלו לכל האוזניות בעצם האוזניות משמשות לנו ממש כמו רמקולים לכל דבר.

בקיצור, מסיבת אוזניות זה דבר מגניב לגמרי שיכול להוסיף לנו המון למסיבה ולהפוך לנו אותה למסיבה מיוחדת ומגניבה במיוחד שידברו עליה עוד לאורך המון זמן, אז… קדימה, צאו לחגוג !

התחבר

איפוס סיסמה

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.